Beyoğlu’nda lokale silahlı saldırı

İstanbul Beyoğlu’nda maskeli bir kişi Giresun Alucra Topçam Mahallesi Sosyal Yardımlaşma ve Güzelleştirme Derneği Lokaline silahlı saldırı düzenledi. Saldırıda 3 kişi yaralanırken, saldırıyı düzenleyen şüpheli kaçarak uzaklaştı.

DHA’nın aktardığı bilgilere göre, Fetihtepe Mahallesi Tepeüstü Sokak’ta bulunan kıraathanede saat 22.00 sıralarında maskeli ve şapkalı olduğu iddia edilen kişi, lokale girerek henüz bilinmeyen nedenle silahla ateş etmeye başladı. Bu sırada lokalde bulunan Faik Onur ve Şerafettin Fındık hafif şekilde yaralanırken, Hüseyin Burun ağır yaralandı. Şüpheli saldırının ardından kaçarken, yaralılar çevredekiler tarafından hastaneye götürüldü. Ameliyata alınan Hüseyin Burun’un sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi.

GÖRGÜ TANIĞI: KİMSE MÜDAHALE EDEMEDİ

Saldırı sırasında kıraathanede bulunan görgü tanığı Adem Kodal, “Şapkalı ve maskeli silahlı saldırgan içeri girerek içeride oyun oynayan 4 kişiye doğru ateş etti. 3 kişi yaralandı, daha sonra bu kişi kaçarak gitti. Hiç kimse müdahale edemedi. Yaralılardan bir kişinin durumu ağırdı, diğerleri bacaklarından vuruldu. Yaralılar özel otomobillerle hastaneye kaldırıldı” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir