Tüm Coinleri Yükselişiyle Şaşırtan Altcoin, Yine Fırladı!

Altcoin piyasası son haftalarda Pepe Coin’in 210x’lik rallisine şahitlik ediyor. Zirveden büyük bir düzeltme beklenirken, meme coin yatırımcıları bir kez daha şaşırttı.

Pepe Coin, altcoin piyasasına öncülük etmeye devam ediyor

Altcoin piyasasında şaşırtıcı bir gelişme daha yaşandı. Pepe Coin, 17 Nisan’da piyasa sürülmesinden bu yana beklenmedik çift haneli ralliler kaydediyor. Meme coin, kısa bir süre önce 0.0000006343 dolarla ATH seviyesini belirledi. Fiyatlardaki artış, altcoin yatırımcıları ve trader’lar arasında sıcak bir konu oldu.

Görünüşe göre Pepe Coin bir süre daha gündemde kalacak. CMC verilerine göre, fiyatı şu anda %70’in üzerinde ralli yapıyor. Bu etkileyici artış, işlem hacminin 58.480.898 dolara yükselmesine neden oldu. Bu da dolaşımdaki arzına göre %81,12’lik artış anlamına geliyor. PEPE’ye yönelik ilgi, fiyatı yükselterek yeni yatırımcıların dikkatini çekmesine neden oluyor.

Kriptokoin.com olarak Pepe Coin’in birkaç yatırımcısını günler içinde milyoner yaptığını aktarmıştık. Yine de, proje hakkında bazı manipülasyon iddiaları söz konusu. Ayrıca, fiyat rallisinin, ekibin token satışını engellediği bir akıllı sözleşme işlevi üzerinden gerçekleştiği iddialar arasında.

Balinalar harekete geçiyor

Lookonchain, yakın zamanda 100 milyar PEPE’nin şu anda mevcut piyasa fiyatında 40.068,88 dolar değerinde olan 21 Ethereum (ETH) ile değiştirildiğini bildirdi. Bu haber, altcoin piyasasında PEPE’nin muazzam potansiyelini vurguluyor.

Ancak, artan PEPE fiyatlarından yararlananlar var. Lookonchain tarafından yakın tarihli bir tweet’e göre, bir kişi fiyat her arttığında PEPE satıyor. Aslında bu trader, tüm coinlerin %14’üne tekabül eden 800 milyar PEPE coin sattı. İşlemlerinde, ortalama 0.0000002744 dolar satış fiyatıyla 221.500’e denk gelen 117 ETH kazandı.

Pepe Coin’in rallisi gerçek mi?

Web sitelerine göre, PEPE Coin Bitcoin’i geçmeyi hedefliyor. Nispeten yeni bir proje için başka hiçbir kripto projesi 2008’den beri Bitcoin’e yaklaşamıyor. İkinci en büyük kripto projesi olan Ethereum bile yaklaşamadı. Bitcoin’i çevirmek. Bu büyük, gerçekçi olmayan bir vaat.

Ayrıca, projenin arkasındaki kişiler hiçbir yerde bulunamadı. Web siteleri için alan kimlik bilgilerine bakarken bile, bilgileri yeniden düzenlemek için fazladan yol kat ettiler.

Ek olarak, Twitter kullanıcısı Louround’a göre, dolaşımdaki toplam PEPE’nin %5’inden fazlasını tutan birkaç bilinmeyen cüzdan var. Cüzdanlarını tasfiye etmeye karar verirlerse, PEPE fiyatı aynı hızda düşüş gösterecek.

Pepe Coin nedir?

Pepe Coin, Dogecoin gibi mevcut meme coin’lere rakip olarak piyasaya giren nispeten yeni bir kripto para birimidir. Diğer birçok yeni madeni paranın aksine Pepe Coin, ön satış veya bununla ilgili herhangi bir vergi veya ücret olmaksızın sessizce piyasaya sürüldü. Ek olarak, geliştiricileri herhangi bir likidite havuzunu yakmadı ve sözleşmelerinden vazgeçmediler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir