Aldıkları ‘Telenovela’ ödülü ile ülkemizi gururlandıran Yargı’nın tüm ekibi, büyük gurur kaynağı olan ödülü sette birlikte kutladı. Oyuncular ve teknik ekibin ödülle birlikte objektiflere poz verdiği o anlar sosyal medyada da büyük ilgi gördü.
Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu’nun başrolünde yer aldığı Yargı dizisi, yeni bölümleri ile her pazar akşamı Kanal D ekranında seyircilerle buluşmaya devam edecek.
![](https://golmarmara-haber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/emmy-odullu-yargi-ekibi-sette-basarilarini-kutladi-0-LkOy6uFp.jpg)