Gülben Ergen açıkladı: Yıllarca trafik kazası diye geçiştirdim, bizim bir cinayetimiz var

Şarkıcı Gülben Ergen, Gökhan Çınar’ın YouTube’da yayınladığı Katarsis programına konuk oldu. Ergen, programda hayatı boyunca yaşadığı zorlukları ve çocukluğundaki zor anlarını anlattı.

Annesi ve babasıyla ayrılık sürecinde yaşadıklarını anlatan Gülben Ergen, “Ağabey kardeş ilişkiniz nasıldı?” sorusunu cevapladı. Ergen, “Çok güzeldi ama tadına doymadım ki. Ben 18 yaşımdaydım, ağabeyim 23 yaşındaydı. Ağabeyim çok güzeldi, ölmesi olacak şey değil. Bir sürü hayalin çöp olması… Babamın ölümü bir darbeydi. Babamı kaybettiğimde her kızı çocuğunun üzüldüğü kadar üzüldüm ama ağabeyimi kaybettiğimde toparlayamadım iç dünyamı” ifadelerini kullandı.

‘AĞABEYİMİ EN YAKIN ARKADAŞI YANLIŞLIKLA VURDU’

Ergen, daha önce yaptığı “Ağabeyimi genç yaşta trafik kazasında kaybettim” açıklamasının doğru olmadığını ifade etti. Ergen, kendisinin 18, ağabeyinin 21 yaşındayken en yakın arkadaşı tarafından yanlışlıkla öldürüldüğünü söyledi.

Şarkıcı şöyle konuştu:

“Yıllarca ‘trafik kazasında kaybettim’ diye geçiştirdim. Ağabeyimi en yakın arkadaşı yanlışlıkla vurdu. Bizim bir cinayetimiz var yani. Alkol almış, nara atıyormuş, ‘Rıfat’ diye seslenmiş, o da ‘İşim var’ demiş. ‘Hadi beş dakika baksana’ demiş, bir tane sıkmış. Ağabeyim devrilmiş, çocuk gidip babama ‘Mazhar Amca, ben Rıfat’ı vurdum’ demiş. Beraber yerden kaldırmışlar, beraber götürürlerken abim ölmüş. Çocuğun cahilliği ya da içki bütün kötülüklerin anasıdır.”

Kurşunun abisinin aort damarına isabet ettiğini belirten şarkıcı, “İnsan isimlendiremiyor. Bir tane kurşun aort damarına denk gelmiş. Üç cm aşağısı ile üç cm yukarısı öldürmüyormuş da, oraya denk gelmiş. Annemle bunu haber almamız, evden çıkmamız, gitmemiz… İnanılır gibi değil, çok acı. Üç sene sonra babam da vefat etti. Çok acayip yükler” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir