Bir Neslin Derin Mazisi Crazy Taxi Yeni Oyunuyla Geri Dönüyor

Yılların efsanesi olan Crazy Taxi, tamamen yenilenmiş bir şekilde geri dönüyor. Bu sabah gerçekleştirilen The Game Awards ödül töreninde birçok yeni oyun duyuruldu. Bu yeni oyunlardan bir tanesi de 24 yıl önce hayatımıza giren Crazy Taxi’nin yeni oyunuydu.

SEGA’da yeni çağ başlıyor.

Bu sabahki törenden önce yeni bir çağ başlatacağına dair paylaşımlar yapan SEGA, sunum içerisinde bir video paylaştı. Bu videoda köklü serilerinden olan Crazy Taxi’nin yeni oyunu ile ilgili detaylar da yer aldı.

Detayları net olmasa da yeni Crazy Taxi oyunu önümüzdeki iki yıl içinde geliyor!

Yayımlanan videodan çok bir detay göremesek de Crazy Taxi’nin geri döndüğünü kesin bir dille söyleyebiliriz. Oyunun bir yeniden yapım mı yoksa devam oyunu mu olacağı ise henüz netlik kazanmış değil.

Crazy Taxi’nin yanı sıra birçok eski oyun da geri dönüyor.

Crazy Taxi ve diğer SEGA yapımları büyük bütçelerle geliştiriliyor.

Crazy Taxi’nin yeni oyununun detaylarını, geçtiğimiz yılın başlarında Bloomberg’in raporları aracılığı ile öğrenmiştik. Bu raporlarda dikkat çeken konulardan biri ise bu yapımların büyük bir bütçe havuzu ile geliştirildiğiydi. SEGA, büyük bütçelerle girdiği bu yolda başarılı olmayı başarırsa birçok devam oyunu görmeye devam edebiliriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir